Regulamin

REGULAMIN KONKURSU „ŚWIĘTOKRZYSKIE DZIECIOM POLEĆ NA ZIMĘ!”

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. Organizatorem konkursu jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego, z siedzibą w Kielcach, przy ul. Ściegiennego 2, zwana dalej „Organizatorem”.

1.2 Sponsorem nagród jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego, firma Casio (www.facebook.com/Kalkulatorypl) i firma Genius (www.facebook.com/GeniusPL).

1.2. Konkurs będzie przeprowadzony na profilu woj. świętokrzyskiego „SWIETOKRZYSKIE” na portalu społecznościowym Facebook

1.3. Konkurs będzie trwał w dniach od 08.11.2010 r. do 15.11.2010 r. do godz. 12:00.

2. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

2.1. Konkurs skierowany jest do wszystkich fanów profilu SWIETOKRZYSKIE

2.2. Przystąpienie do udziału w konkursie następuje wraz z przesłaniem tekstu i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu

2.3. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz ich rodziny, a także osoby nie będące fanami profilu SWIETOKRZYSKIE

3. ZASADY PRZEPROWADZANIA KONKURSU

3.1. Zadanie konkursowe polega na napisaniu tekstu (objętość: do 1500 znaków ze spacjami), który będzie odpowiedzią na pytanie: “Jak spędzić zimowy czas z dziećmi w Świętokrzyskiem?”. W tekście mogą być uwzględnione propozycje atrakcji turystycznych, miejsc, form spędzania czasu zimą itd. Liczy się niestandardowe podejście do tematu.

3.2. Sporządzony tekst należy przesłać na adres:

3.3. Termin nadsyłania tekstu upływa 15.11.2010 r. do godz. 12:00.

3.4. Rozwiązanie Konkursu zostanie ogłoszone na profilu SWIETOKRZYSKIE na Facebooku w dniu 16.11.2010 roku do godziny 12:00.

3.5. Zwycięskie teksty zostaną wyłonione przez jury składające się z członków Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

3.6. Jury wyłoni 4 teksty, które zajmą kolejne cztery miejsca. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma zestaw głośników Genius SP-HF500A, drugiego – kalkulator CASIO DF-120ECO, trzeciego – kalkulator CASIO LC-401LV-PK-S, czwartego – przewodnik Michała Jureckiego “Ponidzie – W świętokrzyskim stepie” oraz zestaw upominków.

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

4.1 Uczestnik biorący dział w konkursie przekazuje Organizatorowi prawa autorskie do przesłanego tekstu.

4.2. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
- zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych w tym siły wyższej,
- nie doręczenie Uczestnikowi nagrody spowodowane nie podaniem przez Uczestnika danych adresowych lub błędnym ich podaniem.

Podziel się z innymi:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Twitter
  • Wykop
  • Gwar

Jedna odpowiedź do wpisu “Regulamin”

  1. [...] Regulamin [...]

Zostaw odpowiedź